PIEREDZE

Skatuve, pārdošana, komunikācija

Savu pirmo pieredzi ar pasākumu vadīšanu ieguvu ap 2010. gadu. Kā jauniešu teātra dalībnieks (Režisore Velga Līce) saņēmu uzaicinājumu būt par vadītāju/teicēju deju izrādei “No zobena saule lēca”.
Pasākumu vadīšanas kontekstā, vienmēr esmu paturējis prātā tos pašus principus, ko apguvu darbojoties teātrī – skaidri nodot vēstījumu, izprast sava varoņa (lomas) pārdzīvojumu, strādāt ar skatuves partneriem, un ar savu darbošanos uz skatuves palīdzēt auditorijai gan noticēt, gan sajusties atbilstoši scenārijam un režisora vīzijai

Mans ceļš teātru pasaulē turpinājās. Man ir bijusi iespēja būt daļai no Dainas Kandevicas vadītā Liepājas Metalurgu Tautas teātra, kur spēlēju izrādēs “Pūt Vējiņi” (Gada Izrāde 2011), un “Pazudušais dēls”, kā arī neilgu laiku līdzdarboties Jelgavas Alunāna teātrī, kur Daces Vilnes vadībā piedalījos uzvedumā “Pidžama sešiem”.  
Darbošanās teātros apsīka, kad savas karjeras trajektoriju pavērsu darījumu vides virzienā. Kopš 2016. gada savu profesionālo dzīvi esmu saistījis ar pārdošanas vadību dažādos uzņēmumos. Lielā mērā, mans darbs ir mans dzīvesveids. Vairāk par uzkrāto pieredzi šajā pasaulē variet palasīt manā Linkedin profilā – https://www.linkedin.com/in/marcislaksa/ 

Pieredze komunikācijas vērošanā un attīstīšanā ir uzkrāta arī strādājot dažādos nakts lokālos par miera uzturētāju, ceļojot pa Eiropu, un esot tēvam saviem fantastiskajiem bērniem. Tāpat, esmu bijis biedrs vai biežs viesis dažādās biznesa tīklošanas un uzņēmēju apvienībās.

Bieži saņemu uzaicinājumus vadīt diskusiju paneļus vai dažāda mēroga pasākumus, ko arī labprāt uzņemos darīt. Šī iemesla dēļ arī ir tapusi šī interneta vietne.

Tāpat, labprāt publiski runāju par pārdošanu un komunikāciju uzņēmējdarbībā. Arī par finanšu pratību – it īpaši jauniešiem. Arī Pro Bono.